Stolarka aluminiowa

Stolarkę aluminiową można stosować zarówno w budownictwie indywidualnym jak i w obiektach użyteczności publicznej. Ze względu na rozmaitość form, wzorów i kolorów łatwo dopasować ją do architektury każdego budynku.

Festiwal drzwi
Najważniejsze są Twoje potrzeby. Wielkość, kształt, kolor, rodzaj wypełnienia i wyposażenia drzwi zależy od Twoich potrzeb i gustu. Zastosowanie drzwi przesuwnych pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz małych pomieszczeń. Drzwi wahadłowe ułatwiają komunikację w obie strony. Wykonywane są w wersji z samozamykaczem podłogowym. Drzwi z okienkiem doskonale nadają się do apteki czy nocnego sklepu.


Klamka czy pochwyt?
Drzwi aluminiowe standardowo są wyposażone w klamki A2 lub pochwyt rurowy M2 w kolorze czarnym-nylon. Opcjonalnie drzwi można wyposażyć w uchwyt+klamka A2, uchwyt+klamka K90 lub uchwyty według wzorów.


W komplecie z bramą
Drzwi aluminiowe można dopasować do każdej, zakupionej w firmie WIŚNIOWSKI bramy garażowej poprzez zastosowanie tego samego wypełnienia. Do ogrzewanych pomieszczeń idealnie nadają się drzwi z profili z przegrodą termiczną. Tańszym rozwiązaniem jest zakup drzwi z profili jednokomorowych.


Drzwi automatyczne
Drzwi automatyczne są komfortowym rozwiązaniem, które zapewnia łatwą komunikację szczególnie w miejscach publicznych, np. sklepach, hotelach, restauracjach, szpitalach czy biurach.


Bezpieczne
Poprzez zastosowanie różnego rodzaju zabezpieczeń, drzwi aluminiowe stanowią trudną do sforsowania barierę dla niepowołanych osób i nieproszonych gości. Dzięki swej budowie szyba antywłamaniowa przy próbie rozbicia pęka na drobne kawałki, które utrzymywane są na nieuszkodzonej folii. Trzypunktowa zasuwnica siekierowa klasy C oraz bolce antywyważeniowe skutecznie chronią przed próbą otwarcia drzwi.


Łatwy montaż
Drzwi w systemie Metalplast standardowo wyposażone są w zawiasy z trzystopniową regulacją: boczną, siły docisku oraz wysokości. Takie rozwiązanie ułatwia montaż i umożliwia
 • O firmie

  Firma Handlowo-Usługowa „GARD”
  Grażyna Wiśniowska

   ul. Piłsudskiego 76 b
  33-200 Dąbrowa Tarnowska

  więcej...

 • Oferta

  • Bramy garażowe
  • Bramy przemysłowe
  • Bramy segmentowe
  • Bramy ogrodzeniowe
  • Automatyka do bram

  więcej...

 • Kontakt

  tel. 14 642 36 24
  tel/fax. 14 644 13 07

  kom. 603 948 724 –  Jerzy Wiśniowski

  więcej...